CrossMans

Informace v kostce

1)První splněný sen 2)SLAVÍME 2. NAROZENINY 3)Aktualizace webu

Statistika

Založení webu

26. května roku 2007

Založení CrossMans

v červnu roku 2006

Kolik lidí si nyní prohlíží stránky

Kalendář

O Nás

Jsme tým, zabývající se jízdou v těžkém terénu – CrossMans!


Něco z historie:

2006
K založení našeho teamu došlo v létě  roku 2006 v Nasavrkách u Golčova Jeníkova . Koki Mercury si udělal papíry a začal jezdit na svým stroji Simson S51 Enduro. Za začátku jsme pouze improvizovali na cestách, ale poté začali Koki a Max crossit  u bungru za vsí. Max osedlává stroj Jawa Babetta. Za nějaký ten čas dal N Twig do kupy Chrochtla (Jawa 21)  a začal sem jezdit i Čenda na stroji Jawa Babetta.

Jenže prostor u bungru byl pro čtyři stroje nevyhovující a tak jsme se přestěhovali na louku (nyní CrossLouku).  Ta se nachází dál od silnice, takže máme větší bezpečí. Ale pravým Crossmanům jízda po louce nestačí a tak začala výstavba tratě v lesíku (dnes CrossLesíku)  vedle louky. Nejprve sme udělali pouze krátkou trať, po které jsme lítali do konce roku.
 
2007
V zimě jsme se věnovali jiné zábavě. Na jaře po velké vychřici jsme museli odklidit stromy, které nám zavalili trať . V tom jsme dostali nápad, že naší trať zvětšíme a zdokonalíme a (což jsme taky udělali). Starou trať s pouhým jedním vjezdem a jedním výjezdem jsme upravili na trať, která má nyní 3 vjezdy, 3 výjezdy a jeden skvělý brod. Práce na trati pokračují dodnes.

Jako tým natačíme videa. Jenže nám chybělo místo, ze kterého bysme mohli pořizovat kvalitní materiál. Takže inspirování posedem jsme se rozhodli vybudovat posed-rozhlednu. Ta byla hotova do týdne. Přes léto jsme vytvořili další etapu našeho traťového systému v CrossLesíku. Kupujeme nové stroje, ale  bohužel stroje také odcházejí :-( 

 

2008

Tento rok byl ro nás velmi úspěšný. Jednou z hlavních věcí, kerou sme letos udělali bylo přestěhování náší základny zvané "bungr" na CrossLouku. Nedřív sme si mysleli, že bungr akorát naložíme na vůz a převezeme na CrossLouku, jenže Koki je pako, blbě držel bungr a tak udělal bum bám a ležel na silnici :-(. Zbyla z něj hromada suti, tak sme všechen bordel naházeli na vůz, odvezli na crosslouku a za necely 3 měsíce byl hotovej new bungr, kterej stojí vedle posedu.

Letos sme přiravili novej stroj - LittleZítorka. Je to vlastně svařenina, která má motor ze starý okrávky a čumák ze Zetora. Ale stroj je to fešnej. Horší je když ho zakalupujem:-D

Koki začátkem června prodal Sifóna, jeden ze zakládajícich strojů, novýmu majiteli. Snad se o něj stará dobře. Místo sifóna si koupil něco jinýho - Peugeota 106. Práce na Pařízkovi zatím nepokračují.

N Twig si koupil taky novej stroj - Yamaha XT 125 X. Slušivý silniční endurko. Mustafu, co koupil a vytunil, taky prodal.

Max taky nezůstal pozadu s prodejem stroje a prodal famózního Fiata 126 a i Simpla. Takže ze zakladajících machín zbyl už jen Fekál N Twiga, Maxova Bába a Kokiho Pařízek (toho času v rekonstrukci :-D)

Od letních prázdnin nezbývá na cross skoro žádný čas. Kazdý z nás má své povinnosti.

Prejeme vám do roku 2009 hodně crossových úspěchů a hlavně zdraví né kurva :)


Novinky se dozvíte v sekci aktuality!

 
® 2006 - 2009, CrossMans.wgz.cz